Освежено 16:14:25
Недела, 25 Јуни 2017

Сцена

andrija160

Андрија Милошевиќ веќе една година ужива во љубовта со колешката Александра Томиќ, која стана и дел од екипата на серијата „Андрија и Анѓелка“.

bulevar160

Знаете ли дека за да се има ѕвезда на Булеварот на славните во Холивуд се плаќа по 30.000 долари?

severina160

Популарната Северина Којиќ редовно објавува фотографии на социјалните мрежи, а не се откажа од својата пракса ниту по свадбата.

jel160

Јелена Карлеуша објави снимка од еден од своите концерти на кој ја испеа песната „Ѓурѓевдан“ на “Бијело Дугме“.

dikaprio-sokantno160

Славниот актер Леонардо Ди Каприо целосно се предава на улогите кои ги толкува, што го докажа и во новиот филм.

ana160

Ана Ивановиќ била најубава дама на црвениот тепих, пишуваат странските медиуми.

ooornelaaaa160

 

Младата Орнела вчера ја загуби битката со најпакосната болест.

ursula

 

Полската тенисерка Урсула Радванска, претерала со алкохолот на роденденската забава на момчето на својата сетра, попозната ...

tamara160

После одличниот прв концерт и разните гласини околу нејзиниот брак, Тамара Тодевска откри како се чувствува.

mark160

Најпознатиот млад милијардер Марк Цукерберг, основачот на најпопуларната социјална мрежа Фејсбук и неговата сопруга Присила Чен ја добија својата прва принова, ќеркичката Макс.

  • 24 часа