Освежено 16:14:25
Недела, 25 Јуни 2017

Популарната Северина Којиќ редовно објавува фотографии на социјалните мрежи, а не се откажа од својата пракса ниту по свадбата.

severina500

Таа на својот фејсбук профил објави фотографија со сопругот Игор, под која напиша:

-Моите 20 прсти.

1severina500

Спонзорирани линкови

  • 24 часа