Вести

ВИДЕО: Водителката Марјана доби подарок вреден три македонски плати

Очигледно Дедо Мраз пристигна порано кај нашата прекрасна водителка Марјана Станојковска.

Таа на својот профил на Инстаграм се пофали со скапиот подарок чини 3 просечни македонски плати.

Станува збор за најновиот модел на телефонот „Ајфон Икс“, кој на пазарот се појави пред само неколку недели.

Погледнете: