Познати

Ева Лонгорија го очекува првото дете

Ева Лонгорија е бремена- со машко дете!

Поранешната ѕвезда на “Очајни домаќинки “ на 42 годишна возраст го очекува своето прво дете со сопругот Хозе Антонио Бастон, изјави за “People” претставникот за односи со јавноста на славната актерка.

Парот започна да се состанува во 2013 година, се вери во Дубаи пред две години и стапи во брак во мај минатата година на голема церемонија во Мексико.