Познати

Претепаната српска кошаркарка роди син- Нејзината одлука по породувањето ја шокираше јавноста!

Поранешната српска кошаркарка која беше претепана оваа пролет од своето момче ги остави сите во шок со нејзината одлука која ја соопшти денес.

Откако денес Милица Дабовиќ  се породи и на свет го донесе синот Стефан реши да направи потег кој е нејасен за многумина.

Имено таа неодамна изјави дека има момче со кое заедно го чекаат нивното прво дете, но откако денеска се породи таа ги изненади сите со нејзината одлука дека детето ќе го чува сама.

Инаку таа во јавноста предизвика големо внимание оваа пролет откако беше претепана од поранешното нејзино момче, а веднаш потоа најде ново и забремени.