Познати

ВИДЕО: Пијана и издрогирана на интервју, поранешната на Џони Деп ги шокираше сите

Амбер Херд по само 15 месеци брак се разведе од Џони Деп, а како причина го наведе физичкото насилство и непремостливите разлики.

Набрзо потоа имаше романска со милјардерот Елон Маск која не траеше долго. Амбер не сакаше да зборува за раскинувањето, а недолго потоа е фотографирана како страсно се бакнува со два каскадери, а многумина го коментираа нејзиниот прилично неуреден изглед.

Се чини дека љубовните маки и оставиле трага на Амбер, а тоа е јасно видливо и во едно интервју што неодамна го даде. Имено, во разговор за австралискиот GQ актерката делува потполно пијано и “напушено“.

Видеото се вика “Амбер Херд пијана и надувана за ЏуКју Австралија“, а во истото актерката истакна како не и е грижа за парите, а целата ситуација е пропратена со нејзиното хистерично смеење.