Освежено 16:14:25
Недела, 25 Јуни 2017

Исчезна српскиот ватерполист Урош Вуковиќ (17).

sportistisceznaa500

Како што пишуваат тамошните медиуми, наводно момчето побегнало од дома. Исто така се шпекулира дека оставил проштално писмо на неговите родители. 

По ватерполистот трага цела Србија, но и Интерпол. 

 

Спонзорирани линкови

  • 7 дена