Ќе има гужва на пресовите: Таа е новата портпаролка на Министерството за одбрана, а на Инстаграм редовно ги чести фановите(ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Занимливости

Росијана Марковска има 26 години и неодамна стана нова портпаролка на руското министерство за одбрана. Таа со својот...

Луда љубов: Русин со камион на кран се качи до прозорот на својата поранешна девојка додека свиреше нивната омилена песна (ВИДЕО)

Занимливости

Иако времето беше врнежливо тој сепак изнајми кран кој неговиот камион го крена на нивото на прозорот на неговата...

Рускиот милијардер Александар 5 дена глумел дека е бездомник, а потоа почнал на луѓето да им дели пари и неверојатни подароци (ВИДЕО)

Занимливости

Александар во џепот имал само 1.000 рубљи (околу 15 евра), па за него учеството во оваа емисија беше прав тест, пишува...