среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Девојка нападната од жена во Радовиш

Девојка нападната од жена во Радовиш

На 11.12.2022 во 01:30 часот во Полициска станица Радовиш Н.В.(21) од с.Раклиш, радовишко, пријавила дека околу 01:00 часот во и надвор од угостителски објект во Радовиш била физички нападната од женско лице А.И. од Радовиш.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.