сабота, 18. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

Приведен скопјанец: Се самозадоволувал пред 19-годишна девојка

Приведен скопјанец: Се самозадоволувал пред 19-годишна девојка

На 12.12.2022 во 00.10 часот на подрачје на Шуто Оризари, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода Д.Б.(21) од Скопје.

Тој се сомничи дека на 11.12.2022 околу 20.30 часот на подрачје на Шуто Оризари се самозадоволувал пред 19-годишна скопјанка.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.