четврток, 30. ноември 2023. Вести денес: 0
home Хроника

ВИДЕО: Тешка сообраќајка вечерва кај „Континентал“

ВИДЕО: Тешка сообраќајка вечерва кај „Континентал“

Три лица се повреднеи, кога возило се преврте на булеварот Александар Македонски во близина на хотелот Континентал.

Од полицијата сеуште не соопштуваат детали за несреќата.

Најверојатна причина, според очевидците е неприлагодената брзина. Повредените се префрлени на скопските клиники.