понеделник, 6. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ФОТО: Миа Костова во маичка без прслук- еве ги новите гради на убавата водителка

ФОТО: Миа Костова во маичка без прслук- еве ги новите гради на убавата водителка

„Дека секогаш може подобро, ете затоа решив дека е вистинско време и за ова! Стомачни ви ветив и исполнив. Еве ветувам и гради многу скоро во маица без прслук, сон на секоја жена“, напиша водителката Миа Костова на својот Фејсбук и Инстаграм профил.

Вети и оствари! Еве како изгледа убавата водителка по естетската операција!

Најнови вести