четврток, 23. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Луксузен дом како од бајките: Ѕирнете во раскошниот стан на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Жељко и Јована Јоксимовиќ пред неколку години купија стан во елитниот дел на Белград, каде што живеат со синот Коста и близначките Срна и Ана.
Луксузен дом како од бајките: Ѕирнете во раскошниот стан на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Во текот на долгогодишната кариера, Жељко имаше голем број на концерти и албуми, а кога ќе се врати од настап и после напорниот ден мирот го наоѓа во семејниот дом во Белград.

Неговиот стан зрачи со луксуз, Жељко и неговата сопруга Јована се погрижиле за секој детаљ.

Се е направено според најновите трендови за внатрешен изглед, а во домот преовладува белата боја.

Посебно место завзема белото пијано, а она што може да се забележи е дека има многу семејни фотографии на децата на Жељко – ќерката Мина и синот Коста.

Погледнете ги фотографиите од луксузниот стан во продолжение:

Најнови вести