понеделник, 20. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Ова не му е прва свршувачка: Идниот сопруг на Парис Хилтон бил бездомник

Ова не му е прва свршувачка: Идниот сопруг на Парис Хилтон бил бездомник

Парис Хилтон и Крис Зилка се во фокусот на медиумите, по свршувачката.

Она што сите го знаат е дека тој ја запроси во Аспен, Колорадо каде беа заедно на одмор и од каде Парис јави дека се верила. Но, она што е помалку познато е дека Крис бил бездомник и дека ова не е негова прва свршувачка.

Крис Зилка (32) е американски модел и актер, но има и украинско потекло. Се има појавено во низа филмови и серии како: Everybody Hates Chris, Hannah Montana, Cougar Town, 10 Things I Hate About You, The Secret Circle, The Leftovers…

Учел на Универзитетот во Толедо, но го напуштил и се преселил во Калифорнија да го брка својот сон да стане актер.

Во едно интервју за магазинот „Out“ во 2012 година изјавил дека бил бездомник, сè додека не го открил неговиот менаџер додека работел во еден ресторан.

Крис бил свршен со моделот и дизајнерка Хана Бет Мерјос во април 2014 година, но ја раскинале свршувачката во мај 2015, наводно поради афера од нејзина страна. Тие имале жестоки препукувања на Твитер.

Најнови вести