вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Српскиот пејач по дрогата, направил и сообраќајна несреќа, а кога ќе дознаете од кого го купил луксузниот автомобил се ќе ви стане јасно

Српскиот пејач Дарко Лазиќ кој деновиве е топ тема бидејќи беше фатен со дрога и се разведува од сопругата, направил уште еден скандал периодов, имал и сообраќајка.
Српскиот пејач по дрогата, направил и сообраќајна несреќа, а кога ќе дознаете од кого го купил луксузниот автомобил се ќе ви стане јасно

Српскиот пејач Дарко Лазиќ кој деновиве е топ тема бидејќи беше фатен со дрога и се разведува од сопругата, направил уште еден скандал периодов, имал и сообраќајка.

Дарко на пат од Виена до Белград го удрил новото луксузно возило кое го купил за 35.000 евра од поранешниот генерал на српската полиција, Драгиша Симиќ.

Дарко за среќа не е повреден, а српските медиуми објавија дека до несреќата дошло кога тој загубил контрола од засега непознати причини.

Најнови вести