среда, 29. ноември 2023. Вести денес: 0
home ТВ и Филм

ШТО МУ СЕ СЛУЧИЛО: Некогаш жените лудуваа по овој актер, но денес е непрепознатлив (ФОТО)

ШТО МУ СЕ СЛУЧИЛО: Некогаш жените лудуваа по овој актер, но денес е непрепознатлив (ФОТО)

Годините сепак си го направија своето. Некогаш популарниот актер по кој жените лудуваа, денеска изгледа прилично многу различно, а некои дури би рекле и непрепознатливо. Што ли се случи со Брендан Фрејзер?

Познат по талентот и убавината, Фрејзер лесно ги освојуваше женските срца, а момчињата сакаа да бидат како него.

Како денес изгледа оваа некогашна холивудска ѕвезда на крајот од петата деценија од својот живот, погледнете на фотографиите.