диџеј панчо

Пронајдени се 3 резултати на тема „диџеј панчо“
Познати

КОЈ САКА МОЖЕ-Панчо ДНК: Од работа нема срам, благодарам што ме вработија и ми овозможија да го ‘испечам’ занаетот за пица мајстор!

Старо правило е дека од работа нема срам…Особено во овие тешки времиња кои никако да запрат туку напротив се продолжуваат…На естрадните...
Вести

Диџеј Панчо: Абе ќе ја гушкате Универзална или ве вработија во администрација и по функции па некако не ви се гледа, нит слуша?

Македонскиот пејач Владимир Блажев попознат како Диџеј Панчо преку статус на Фејсбук прашува дали ќе ја гушкаат Универзална сала или...