Борис Бекер

Пронајдени се 24 резултати на тема „Борис Бекер“
Познати

Додека поранешниот тренер на Ѓоковиќ отслужува затворска казна, неговата законска сопруга се фотографира гола на јахта

Поранешниот тренер на Новак Ѓоковиќ, Борис Бекер, неодамна беше обвинет за проневера на пари и затајување данок, а казната ќе ја отслужи...
Познати

Славниот тенисер има нова девојка: Кога ќе ја видите ќе сфатите зошто за нејзиниот изглед зборуваат сите, многу личи на… (ФОТО)

Познатиот поранешен тенисер Борис Бекер (51) се заљуби во Лајла Пауел (31). Кај убавицата, на прв поглед, нема ништо чудно. Но, таа е копија...
Познати

Топлес новогодишна честитка од поранешната сопруга на Борис Бекер- откако се разведе мажите ги лови речиси гола (ФОТО)

Се чини дека поранешната сопруга на Борис Бекер, Лили потполно се ослободи по разводот. Судејќи по нејзините последни фотографии на...