Кошарка

Кошарка

„Бомба“ во НБА лигата: Харден го доби тоа што сакаше и ќе биде дел од новиот супер тим во НБА лигата

Џејмс Харден посакуваше да си замине од Филаделфија, желба која конечно му е остварена по најновите информации кои доаѓаат од Соединетите...