Хороскоп

Хороскоп

НАЈВАЖНИТЕ ДАТУМИ ВО НОЕМВРИ – ќе ги раздрма сите хороскопски знаци, се што имате оставете за после овој датум!

Ако е можно, сè што е важно во ноември одложете го за втората половина, бидејќи младата месечина доаѓа да ги размрда работите, советуваат...
Хороскоп

4 хороскопски знаци што ќе го почувствуваат ударот на ретрограден Сатурн на 4. ноември: Не се ни свесни што ги чека

Ви откриваме 4 знака кои на 4. ноември ќе бидат на удар на ретрограден Сатурн Во хороскопот, планетата Сатурн традиционално се поврзува...
Хороскоп

Кои хороскопски знаци ќе се збогатат во ноември: На Бикот му ги трошат парите, за Рибите прилив од странство

Се наоѓаме во сезоната на Шкорпија, која е многу моќна, но и мистериозна, па ништо не е како што изгледа на прв поглед. Планетарното соѕвездие...
Хороскоп

ЗА ЕДЕН ЗНАК СЛЕДУВА СТРАСНА СРЕДБА, А ОВОЈ ЗНАК ГО ОЧЕКУВА ГОЛЕМА СРЕЌА – неделен хороскоп, дознајте што ве очекува во наредните седум дена

Близнаците ги очекува пократoк пат кон целта, Лавови во средина на неделата ги очекува страсна средба со воден знак. Дознајте што предвидува...
Хороскоп

Хороскоп за првиот работен ден од неделата – овој знак да ја возврати љубовта од партнерот, а особено еден знак да прифати нов работен ангажман веднаш!

OBEH – Овој понеделник ве очекува бавен старт по прашањето на засилено ангажирање, или за некои нови идеи. Водете сметка околу финансиите,...
Хороскоп

УТРЕ НИ ДОАЃА ЗАТЕМНУВАЊЕТО НА МЕСЕЧИНАТА – овој знак го очекува покачување на платата, а еве кои останати четири знаци ќе имаат посебна среќа

За време на затемнувањето на Месечината се случуваат драматични промени, особено за овие 5 хороскопски знаци. ОВЕН Затемнувањето ќе...
Хороскоп

НОВ МЕСЕЦ, НОВ ПОЧЕТОК – само овие два хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во месец ноември, еве кои се

Нов месец – нов почеток. Ноември ќе стартува со нова надеж за два хороскопски знаци. Овен Овој месец ќе биде ваш месец. Конечно финансиите...
Хороскоп

Крајот на октомври им носи неочекувана среќа: Три знаци ги чека целосна животна промена, сѐ што посакуваат ќе им се оствари

Три хороскопски знаци ќе имаат многу среќа во втората половина на октомври, па дознајте дали и вие сте меѓу среќниците. Според толкувањето...
Хороскоп

ОГРОМНА СУМА НА ПАРИ, А ЗА ОВОЈ ЗНАК ГОЛЕМ ПРЕСВРТ – еве што им носи на овие четири хороскопски знаци затемнувањето на месечината на 28 октомври

Четирите знаци на Зодијакот особено ќе го почувствуваат влијанието на затемнувањето и ќе доживеат драматични промени во нивната судбина. Коридорот...