Познати

Познати

ПОЛИЦИЈАТА ЈА ОДНЕСЕ КАЛИОПИ ВО ПОЛИЦИСКА СТАНИЦА НА РАСПИТ – концертот прекинат, салата се испразни по ГОЛЕМАТА ТРАГЕДИЈА!

Вечерва на концертот на македонската пејачка во Белград Калиопи почина жена на која претходно и се слошило. Според српските медиуми...
Познати

ВЕЧЕРВА ТРАГЕДИЈА НА КОНЦЕРТОТ НА КАЛИОПИ ВО БЕЛГРАД: Жена од публиката починала, македонската пејачка во солзи – молк во салата!

Пејачката Калиопи мораше да го прекине концертот кој требаше да се одржи во салата МТС во Белград. Како што пишуваат српските медиуми,...
Познати

ЌЕ ВИ СЕ СКРШИ СРЦЕТО ОД ТЕКСТОТ – со оваа песна е погребан Метју Пери, гробиштата се наоѓаат спроти студиото каде се снимаше „Пријатели“ (ВИДЕО)

Најблиската фамилија и дел од пријателите на Метју Пери се собраа во петокот на погребот на актерот, кој се одржа во Меморијалниот парк...
Познати

ЕДНИОТ ПОРАНЕШЕН И СЕ ЗАКАНИ ДЕКА ЌЕ ЈА УБИЕ, ПА СЕ СЛИКАШЕ СО ДРУГИОТ – Александра Младеновиќ не престанува да го провоцира опасниот Босанец (ФОТО)

Српската пејачка Александра Младеновиќ доживеа вистинска драма изминатава недела кога нејзиното поранешно момче и се закани дека...
Познати

Тања Савиќ ужива со 11 години помладиот пилот: Пејачката ја потпре главата на неговото рамо, а неговата насмевка кажува сè!

Пејачката Тања Савиќ среќата ја најде покрај 11 години помладиот пилот Мухамед Муки Бешиќ. Имено, Тања сега на својот Инстаграм профил...
Познати

ПРВПАТ ВО ЈАВНОСТА ОТКАКО И БЕШЕ ДИЈАГНОСТИЦИРАНА БОЛЕСТА – еве како изгледа славната пејачка, една промена неа со сигурност ќе забележите (ФОТО)

Популарната пејачка Селин Дион се соочува со сериозни здравствени проблеми, поради што мораше да ги откаже сите работни обврски. Селин...
Познати

„ВРЕМЕ Е ЗА НОВ ЖИВОТ“: Старлетата Станија го остави момчето, па си купи стан во Мајами – кога ќе видите како изгледа и каков поглед има ќе ви се заврти во умот (ФОТО)

Српската старлета Станија Добројевиќ започна нов живот во Мајами и тоа во нов стан кој се наоѓа директно на плажа, а кадрите од него...
Познати

ПОЛИЦИЈАТА ДЕЖУРАШЕ ПРЕД НЕЈЗИНИОТ СТАН – „Папарацо лов“ на лице место откако поранешниот и се закани дека ќе ја убие, пејачката БЛЕДА КАКО КРПА (ВИДЕО)

Пејачката Александра Младеновиќ преживеа вистински пекол поради поранешното момче Стефан кој и се закануваше со убиство и самоубиство...
Познати

Со оваа девојка Метју Пери го имал последниот состанок: Еве како уживале неколку часа пред пред неговата смрт, таа откри детали

Идентификувана е жената која беше видена со Метју Пери 24 часа пред неговата трагична смрт, а она што го кажа за нивната средба остави...