недела, 5. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Били Ајлиш се пофали со новата боја на косата, ја споредија со временската прогноза (ФОТО)

Били Ајлиш се пофали со новата боја на косата, ја споредија со временската прогноза (ФОТО)

Били Ајлиш ја покажа својата нова боја на коса на Инстаграм Стори и стана вирален хит откако луѓето почнаа да ја задеваат дека нејзината коса сега наликува на временска карта.

„Таа ја стави временската прогноза на нејзината глава“, напиша еден корисник на X, додека друг додаде: „Доаѓа бура“. Третиот напиша: „Изгледа како центарот на бурата на слика на радар“, проследено со бројни мемиња.

Инаку, пејачката е позната по тоа што сака често да го менува својот изглед, а на Инстаграм ја следат повеќе од 110 милиони луѓе.

Најнови вести