вторник, 7. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ТРОШИ КАКО ДА НЕ ПОСТОИ УТРЕ: Милица Павловиќ потрошила вртоглави 5.000 евра за новиот стајлинг (ФОТО)

ТРОШИ КАКО ДА НЕ ПОСТОИ УТРЕ: Милица Павловиќ потрошила вртоглави 5.000 евра за новиот стајлинг (ФОТО)

Пејачката Милица Павловиќ гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ и по тој повод потрошила многу пари за нов стајлинг.

Милица, која досега беше русокоса, се врати на старото јас и сега е повторно бринета, во која многумина првично се заљубија.

За промена на бојата на косата, надградба и шминка платила околу 1.000 евра. За оваа прилика избрала црн комбинезон, а цената на ова парче облека чини дури 2.000 евра.

За црна чанта „Сен Лоран“ платила околу 2.150 евра, па одвоила повеќе од 5.000 евра вкупно за на најдобар можен начин да и се претстави на публиката.

Милица во споменатата емисија зборуваше за ново-стара боја на коса. – Се вратив на корените! Иако вечерва е Ноќта на вештерките, ова не е костим! (се смее) Сега ќе останам ваква, малку ми е огорчена – рече таа.

Најнови вести