дејан милосављев

Пронајдени се 13 резултати на тема „дејан милосављев“
Македонија

Вардар доби вистински „ѕвер“ меѓу стативите: Погледенете ја тројната интервенција на Милосављев против Монпелје (ВИДЕО)

Многу сметаат дека РК Вардар во оваа сезона влегува драстично ослабен во однос на минатите, меѓутоа според тоа како ја стартуваа сезоната,...