фамилија

Пронајдени се 4 резултати на тема „фамилија“
Вести

Сведоштво на фамилијата на починатиот Велешанец од коронавирус: Не вратија од болница со образложение дека има бронхит

Првиот пат дедо ми го вратија од болница со образложение дека има бронхит, а вториот пат чекајќи ја итната помош да го однесе на инфективно...