изјава

Пронајдени се 31 резултати на тема „изјава“
Вести

ВО ЖИВО: ВМРО-ДПМНЕ на терен, ова е Македонија за сите – изјава на Христијан Мицкоски од општина Василево (ВИДЕО)

Од ВМРО-ДПМНЕ денеска преку соопштение информираат дека денес (29.04.2023) во 12:00 часот, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ проф. д-р. Христијан Мицкоски...
Познати

„Мама ми рече дека треба да се омажам за богат човек“, Анастасија ја шокираше јавноста со оваа изјава, еве за што станува збор…(ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ се најде во центарот на озборувањето поради нејзината објава на социјалните мрежи. Откако синоќа покажа...
Вести

Мисајловски: Граѓаните на Македонија заслужуваат подобар животен стандард и ние мораме да се бориме тоа да го оствариме

Денеска започнувам со средба со пензионерите од населеното место Ченто, општина Гази Баба. Ги посетив овие луѓе кои велат дека оваа...