кичево-охрид

Пронајдени се 29 резултати на тема „кичево-охрид“
Вести

Бочварски призна дека постојат проблеми: За автопатот Кичево-Охрид ќе се потрошат дополнителни 200 милиони евра

Вечерва во дебатниот магазин „Click Plus“ на ТВ21 гостува министерот за транспорт и врски Благој Бочварски кој зборуваше за автопатот Кичево-Охрид. Министерот...