наплатна станица

Пронајдени се 9 резултати на тема „наплатна станица“
Вести

Детали за синоќесната несреќа на наплатната станица „Градско“: „Сканија“ удрила во бетонски ѕид па се превртела на коловозот

Како што е наведено во билтенот на МВР, возилото најпрвин удрило во бетонски ѕид на стара наплатна станица „Градско“ која веќе не е...