пазар

Пронајдени се 35 резултати на тема „пазар“
Познати

Мажите искршија врат по Сандра Африка – кога ќе видите како се појави на пазар се ќе ви стане јасно, а кога ќе ја видите на јахта по танга ќе подзинете (ВИДЕО)

Пејачката Сандра Африка и оваа година уживаше во привлечноста на јадранското крајбрежје. Сандра Африка речиси цело лето го помина во...
Познати

Ја донесе шоферот со најскапиот автомобил, па шеташе по тезгите – еве што бараше Брена на пазар, овој производ среде зима не го купуваат сите (ВИДЕО)

Популарната пејачка Лепа Брена кога не е на некоја светска дестинација живее нормален живот. Новинарите од емисијата „Папарацо лов“...
Вести

Силјановска и Стојкова Серафимовска во посета на пазарот Буњаковец: Се обврзуваме на проекти кои ќе помогнат на земјоделието и малопродажбата на македонски производи

Со професорката Силјановска Давкова ги посетивме соседите на пазарот Буњаковец каде разговаравме за можностите кои ги нуди плодната...