починато бебе

Пронајдени се 21 резултати на тема „починато бебе“
Вести

21 годишна мајка родила мртво бебе во деветтиот месец, а ова не и првпат да роди починато новороденче – детали за трагедијата во битолската болница

Родилка со неконтролирана бременост во Германија, два месеца по враќањето во Битола, вчера во ЈЗУ Клиничка болница – Битола роди мртво...
Вести

НОВА ТРАГЕДИЈА ВО БИТОЛСКАТА БОЛНИЦА – бебе почина во стомакот на мајката, и дале да испие таблета за провокации, па ја пратиле дома!

Бебе вчера починало во стомакот на родилка од Битола откако ѝ била дадена таблета да го испровоцира породувањето, ама родилката била...
Фудбал

Фотографијата каде сопругата и бебето му ја држат раката ја откри големата трагедија – познатиот голман не ја победи борбата со леукемијата!

Белгискиот голман Мигел ван Дам, ја загуби битката со леукемијата на 28-годишна возраст. Ван Дам беше член на тимот на Серкл Бриж, и после...