прохор пчински

Пронајдени се 4 резултати на тема „прохор пчински“
Вести

Вељаноски: Пендаровски е должен да знае дека последен пат во Прохор Пчињски беше претседателот на Собранието во 2009 година

Поранешниот претседател на законодавниот дом Трајко Вељаноски преку објава на социјалните мрежи го потсети шефот на државата дека...