стан

Пронајдени се 106 резултати на тема „стан“
Вести Комерцијални објави

УНИБанка Скопје го додели станот од наградната игра “Со Mastercard на УНИБанка плати и стан фати!”

Самоил Ангеловски од Скопје е среќниот добитник на големата наградна игра на УНИБанка АД Скопје “Со Mastercard на УНИБанка плати и стан...
Познати

Ја уништи швајцарскиот кредит: Беше славна пејачка која многу заработува, а сега остана без стан бидејќи немала пари за рати

Пејачката Данијела Враниќ остана без стан во близина на белградска арена, кој го купи од пеењето на врвот на популарноста. Како што пренесуваат...
Познати

ЗАВРТЕТЕ ВО ЛУКСУЗНИОТ СТАН НА ЈОВАНА ЈЕРЕМИЌ – го платила во кеш 200 илјади евра, а златните детали се насекаде (ФОТО)

Водителката Јована Јеремиќ неодамна пазари стан во центарот на Белград за вртоглави 200. 000 евра, а наскоро ќе се пресели во него откако...
Познати

СИТЕ БЕГААТ ОД ВИЛАТА – Анастасија си купила стан од 100 квадрати и тоа за сума која дури и мајка и не ја заработува лесно, а уште помалку од еден настап!

Младата пејачка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ последните две-три години постигнува успех по успех, а сега откри дека купила стан...
Познати

Снаата на Ѓоковиќ покажа како изгледа нивниот стан во најскапиот комплекс во Белград – луксуз на сите страни како да е кралска вила (ФОТО)

Убавата водителка Сашка Веселинов стапи во брак со помладиот брат на тенисерот Новак Ѓоковиќ, Ѓорѓе на 12 септември минатата година,...
Познати

Дара Бубамара купува уште еден стан на плажа – кога ќе прочитате каде ќе искешира 300 илјади евра за 70 квадрати ќе ви се заврти во умот

Фолк пејачката Дара Бубамара одлучила да се почести со уште еден стан во Барселона. Имено пејачката веќе има еден стан во истиот...