сузана гавазова

Пронајдени се 29 резултати на тема „сузана гавазова“
Познати

ГАВАЗОВА ТОПЛЕС НА МИКОНОС – пејачката се покаја што се сончаше гола, изгорениците на градите и задникот видливи километар од плажа (ФОТО)

Јули е месец кога се користи периодот да се избегнат „тешките горештини“ дома, па затоа најдобро е кога е најжешко да се биде некаде...
Познати

Сузана Гавазова топлес на плажа во Грција: Зацрвента однапред, заруменета одзади, пејачката „ги изгоре“ убавата задница и бујните гради (ФОТО)

Јуни е месец кога се користи периодот да се избегнат „тешките жештини“ за да се биде на плажа. Тогаш сонцето не е толку јако, па може...
Познати

Македонската фолкерка не застанува: Откако се спореди себеси со Џенифер Лопез, сега се споредува со оваа светска ѕвезда (ФОТО)

Македонската фолкерка Сузана Гавазова во чекор со светската мода. Неодамна, Сузе се спореди со латино дивата Џенифер Лопез односно...
Познати

Се врати од луксузниот одмор па се фати за работа: Уште една македонска пејачка го запали ќумбето и започна да меша ајвар (ФОТО)

Улиците и маалата во нашата земја, за време на есенските месеци мирисаат на печени пиперки, затоа што ова е идеално време за подготвување...
Познати

Ова се најжешките изданија на Гавазова и Накова за ова лето – од бујните гради ќе пукнат минијатурните бикини (фото)

Ова лето 2020-то такво какво што е, ќе го паметиме и раскажуваме долго. Но пандемијата не го спречи големот дел Македонци да летуваат на...