вељко ражнатовиќ

Пронајдени се 139 резултати на тема „вељко ражнатовиќ“
Познати

Вељко Ражнатовиќ покажа во каква форма е пред боксерските натпревари: Во дворот си направи своја “оаза на мирот“

Вељко Ражнатовиќ ужива со сопругата Богдана и нивните синови Жељко и Крстан во Тител, каде што си ја создале својата оаза на мирот. Таму...
Познати

Вељко и Богдана заминаа на одмор – откако синот на Цеца позираше пред овој објект, лавината на коментари само се нижеше, пејачката сигурно има што да каже!

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ заедно со својата сопруга Богдана уживаат на својот заслужен одмор каде друштво им прават пријателите. Вељко...
Познати

НА ОВОЈ ПРАЗНИК МУ НАПРАВИЛЕ ТАЈНА КРШТЕВКА – сите детали од прославата за малиот Крстан, Цеца особено ќе ви падне во очите поради овој детаљ (ФОТО)

Боксерот Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана Ражнатовиќ тајно го крстиле синот Крстан на православниот празник Спасовден. Имено...
Познати

Болката е неподнослива: Богдана не може да застане на нозе по породувањето, сите се со неа, најтешко му е на Вељко!

Вонредна состојба во семејството Ражнатовиќ! Малиот Крстан ги маѓепса сите, а тато Вељко беше надвор од себе од среќа. На бебето му менува...
Познати

ТОА МУ ГО ОСТАВИ ВО АМАНЕТ АРКАН НА ВЕЉКО – синот на Цеца го носеше на сопствената свадба, а од тој ден не го извади од себе (ФОТО)

Познато е дека Вељко, Анастасија и Цеца негуваат и почитуваат се што имаат наследено од нивниот татко и сопруг. Вељко кога се ожени пред...
Познати

ЦЕЦА ПЕЕ, НА ВЕЉКО МУ ЈА КИНАТ МАИЦАТА – од Анастасија ни трага ни глас во вилата, што се случуваше зад ѕидовите на Дедиње (ФОТО+ВИДЕО)

Семејството Ражнатовиќ вчеравечер го прослави раѓањето на малиот Крстан, а припадниците на српската јавна сцена вчера се имаа собрано...
Познати

„Го одбив, бидејќи знаев каков е“ – Богдана откри како започнала љубовта со Вељко, а кога ќе дознаете кој ги наместил сè ќе ви стане јасно

Богдана и Вељко Ражнатовиќ од почетокот на врската уживаат во голема љубов која не ја кријат, а бракот и раѓањето на нивниот син Жељко...
Познати

БРОИ СИТНО ДО ПОРОДУВАЊЕТО – Богдана објави видео како мрда малото бебе во стомакот, името кое ќе го носи внукот на Цеца е со големо значење за семејството! (ВИДЕО)

Богдана и Вељко Ражнатовиќ наскоро ќе станат родеители по вторпат и ќе добијат уште еден син, кој како што веќе беше откриено, ќе...
Познати

АНАСТАСИЈА И ВЕЉКО ВО СОЛЗИ – нивниот другар од детството веќе го нема, особено синот на Цеца не може да се помири: Ќе се сретнеме повторно… (ФОТО)

Анастасија и Вељко Ражнатовиќ вчера останаа во неверување откако ја дознаа страшната вест за прераната смрт на нивниот близок пријател...
Познати

„Колку убава сопруга имам“ – Вељко не се воздржа и сподели фотографија од бремената Богдана, нејзиниот стомак веќе расте (ФОТО)

Боксерот Вељко Ражнатовиќ неодамна сподели со своите следбеници на Инстаграм дека тој и неговата сопруга Богдана очекуваат син, на...
Македонија

НА БОГДАНА НЕМА ДА И БИДЕ ДОБРО: Вељко Ражнатовиќ откри колку деца би сакал да има, познати и деталите за бременоста на неговата сопруга

Вељко Ражнатовиќ во последните години се повлече од јавниот живот и се посвети на семејниот живот. Не крие дека вистинската среќа ја...
Познати

Поранешната на Вељко Ражнатовиќ го покажа синот – еден детаљ буквално „боде очи“, кога ќе погледнете веднаш ќе ви стане јасно (ФОТО)

Ќерката на генералниот директор на „Црвена Ѕвезда“, Маша Терзиќ се породи пред месец дена и на свет донесе машко дете. Имено Маша до...
Познати

ХИТ ОГЛАС: Се продава поканата за свадбата на Вељко и Богдана, еден детаљ со силна симболика е пресуден за да ја купат многумина (ФОТО)

За свадбата на Вељко и Богдана и ден денес се зборува насекаде во регионот, а сега на еден српски сајт за продажба на различни работи...
Познати

СЕ ПОЈАВИ НАЈТАЖНАТА ФОТОГРАФИЈА НА СЕМЕЈСТВОТО РАЖНАТОВИЌ! Срцето ќе ви се скрши – тага на лицата на малите Вељко и Анастасија (ФОТО)

Секоја година на годишнината од смртта на нејзиниот сопруг, вдовицата на Жељко Ражнатовиќ Аркан организира голема комеморација на...
Познати

Богдана и Вељко се забавуваа на сплав: Буквално сите гледаа во оваа ултра провокативна комбинација на снаата на Цеца (ВИДЕО)

Боксерот Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богданa привлекуваат големо внимание кај јавноста каде и да се појават. Членовите на семејството...
Познати

Вељко и братот на Немања Гудељ како да се знаат 100 години – двајцата не се одвојуваат, еве што правеа додека ги снимаше Анастасија во бесниот автомобил

Популарната млада пејачка Анастасија Ражнатовиќ снимаше интересна сцена додека се возеше низ центарот на Белград каде главни актери...