визи

Пронајдени се 27 резултати на тема „визи“
Вести

Лоши вести за сите оние кои што очекуваа американски визи: САД поради коронавирусот ги суспендираат визите за сите држави во светот

САД соопштија дека ги суспендираат сите визи ширум светот, поарди глобалната пандемија на новиот коронавирус. Американските амбасади...