четврток, 21. декември 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

ДРАМА ВО АВИОН: Погледнал друга жена, па неговата го нападна со лаптоп (ВИДЕО)

ДРАМА ВО АВИОН: Погледнал друга жена, па неговата го нападна со лаптоп (ВИДЕО)

Пред полетување на авион, кавгата помеѓу пар прераснала во драма, која завршила со тепање, отстранување од авионот и задоцнет лет.

На снимката може да се слушне како жена се расправа со мажот заради тоа што погледнал во друга жена и почнува да го навредува, а од персоналот го замолуваат да стане и да се тргне на страна за ситуацијата да не ескалира.

Откако ќе стане, жената збеснува и го удира со лаптоп, по што останатите патници ги фаќа паника, а повредени се и еден патник и стјуардеса.

Парот е отстранет од авионот, а летот доцнел со полетување 2 часа заради драмата.