недела, 14. јануари 2024. Вести денес: 0
home Занимливости

ФОТО: Позната адвокатка објавува фотки по танга на Инста

ФОТО: Позната адвокатка објавува фотки по танга на Инста

Албанската адвокатка Арнида Чапи продолжува со објавување на провокативни фотографии на социјалните мрежи, посебно на Инстаграм.

View this post on Instagram

Jave te mbare!

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

И не е ни чудна ваквата нејзина постапка, бидејќи Арнида поседува речиси беспрекорно тело со извајани облини, каде посебно е впечатлив задниот дел од телото.

Газета експрес пренесува дека неодамна Арнида објави неколку фотографии на Инстаграм, во кои ги покажува нејзините прекрасни линии.

Инаку на парламентарните избори во 2013 година во Албанија, таа се кандидираше за пратеник во албанското собрание, но не успеа да победи.

View this post on Instagram

?

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

View this post on Instagram

#sunkissed #mermaid

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

View this post on Instagram

blue albania

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on