вторник, 28. ноември 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

Водителот ќе се онесвестеше од страв, а на ова видео се смее цел свет: Неговата реакција кога виде што има во близина (ВИДЕО)

Водителот ќе се онесвестеше од страв, а на ова видео се смее цел свет: Неговата реакција кога виде што има во близина (ВИДЕО)

Репортер од американската држава Монтана доживеа голем шок за време на јавување во живо.

Тој забележа дека кон него се движат бизони.

Деон известуваше од Националниот парк кога забележа дека му се доближува група големи животни. Паркот е затворен поради коронавирусот, па тој не можел да најде помош од друг човек.

Тој беше преплашен, но неговата реакција го насмеа светот.