аркан

Пронајдени се 15 резултати на тема „аркан“
Занимливости

НА ЦЕЦА И ДЕЦАТА НЕМА ДА ИМ БИДЕ ДОБРО – еве што тврди овој тиктокер кој со апарат за детектор на злато го истражуваше гробот на Аркан (ВИДЕО)

Човек облечен во панталони и во маица со ликот на Синиша Михајловиќ, се снима за социјалната мрежа Тик-Ток како со детектор за злато...
Познати

СИТЕ МИСЛЕА ДЕКА ЌЕ МЕ ЗАТВОРИ ДОМА И ЌЕ МЕ ЗАБУЛИ ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ! Цеца проговори за Аркан: „Ме праша дали сум полудела“

Пејачката Цеца Ражнатовиќ, која беше мета на критики од нејзиниот поранешен соработник Саша Видиќ, кој ја нарече „црна вдовица“, проговори...
Познати

Исповед на вонбрачната ќерка на Аркан: „Со Цеца не може да се разговара“ – ја откри вистината и за наследството

Во саботата се навршија 22 години од убиството на Жељко Ражнатовиќ Аркан. Неговото семејство како и секогаш отиде на гробиштата и одржа...
Познати

„Аркан ме научи како се држи чаша“ – Ова до сега не сме го знаеле за Цеца, инсистирал таа да носи кратки здолништа

Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна настапи во Црна Гора, каде патуваше со нејзиниот сегашен партнер Богдан Срејовиќ. Таа зборуваше за...
Познати

Солзите сами ќе ви течат: Вељко објави фотографија од гробот на Аркан, а пораката што ја напиша е повеќе од емотивна (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ синот на фолк дивта Цеца, веќе со години живее без татковата фигура. Дека болката од загубата на родителот не поминува,...