четврток, 23. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Потресна исповед на Анастасија Ражнатовиќ: Живеев тешко детство без еден родител, а светот ми се сруши…

Потресна исповед на Анастасија Ражнатовиќ: Живеев тешко детство без еден родител, а светот ми се сруши…

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиќ не зборува често за своето детство, а особено за нејзиниот покоен татко Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Една од нејзините последни изјави за медиумите, се однесува токму на тоа како го поминала периодот кога изгубила еден родител, но и на последиците што ги имала со години подоцна.

Болката што ја чувствуваше сигурно не помина ниту денес, а како што рече, нејзините чувства биле потиснати подолго време, па влијаело на нејзиното здравје, особено кога ја видела нејзината мајка со алка за следење.

-Светот ми се сруши кога и ставија алка за следење на мајка ми, се здебелив 20 килограми, рече Анастасија.

Најнови вести