четврток, 9. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

МАСКИРАНА ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ – нема да ја познаете Анастасија Ражнатовиќ на трибините додека го бодреше Немања Гудељ, од кого се крие таа? (ФОТО)

МАСКИРАНА ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ – нема да ја познаете Анастасија Ражнатовиќ на трибините додека го бодреше Немања Гудељ, од кого се крие таа? (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ речиси да не пропушта ниту еден натпревар каде игра нејзиниот сопруг Немања Гудељ, а вчера присуствуваше на еден од нив.

Пејачката на Инстаграм објави фотка од трибина, а поради стајлингот, таа изненадила многумина.

Иако сме навикнати да ја гледаме средена, овојпат Анастасија се одлучила за едноставно издание.

Таа облекла бел дуксер со капа на глава…

Погледнете:

Најнови вести