Анастасија Ражнатовиќ

Пронајдени се 329 резултати на тема „Анастасија Ражнатовиќ“
Познати

ДА СЕ НАЕЖИШ: Анастасија објави детаљ од вилата на Цеца кој сите го чекаа со години, овој приватен момент ќе ви ги разниша емоциите (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ сподели приватно видео од својот дом на Дедиње. Таа објави како малиот Жељко и Крстан уживаат еден...
Познати

ПОРАНЕШНИОТ НА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ СТАНА ТАТКО – името на ќеркичката намерно се крие од јавноста, кога ќе го дознае ќерката на Цеца нема да и биде добро

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ, младиот бизнисмен Ѓорѓе Кулиќ стана татко. Младиот бизнисмен од Нови Сад и неговата сопруга...
Познати

МАСКИРАНА ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ – нема да ја познаете Анастасија Ражнатовиќ на трибините додека го бодреше Немања Гудељ, од кого се крие таа? (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ речиси да не пропушта ниту еден натпревар каде игра нејзиниот сопруг Немања Гудељ, а вчера присуствуваше на еден...
Познати

СВИЛЕНИОТ ФУСТАН НЕЗГОДЕН ЗА АНАСТАСИЈА – Ражнатовиќ со огромно деколте, а градите едвај се прикрија зад материјалот кој и се лизгаше цело време (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира со својот сопруг Немања Гудељ, а нив...
Познати

ОСЛАБЕЛА 20 КИЛОГРАМИ СО ПОМОШ НА ОВАА ДИЕТА – еве што јаде Анастасија Ражнатовиќ за да биде совршена, особено ручекот често сите го јадат

Анастасија Ражнатовиќ важи за една од најатрактивните млади пејачки кои можат да се пофалат со витка фигура. Сепак, Анастасија не секогаш...
Познати

Тесни хеланки и без градник на себе: Анастасија Ражнатовиќ вежба со личен тренер, а тој имаше што да му порача на нејзиниот сопруг – ќе биде ли љубоморен Гудељ?

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ неодамна се омажи за фудбалерот Немања Гудељ, а од тогаш изгледа се поубаво и поубаво. Имено Анастасија...
Познати

ПОВЕЌЕ СÈ Е ЈАСНО: Инстаграм гори по оваа фотографија, сите прашуваат дали Гудељ се дистанцирал од сестрата и мајката поради Анастасија? (ФОТО)

Свршеникот на Анастасија Ражнатовиќ низ годините наназад често истакнува колку е поврзан со своите родители, мајката Оливера и таткото...
Познати

ДЕТАЛИ ОД СВАДБАТА НА АНАСТАСИЈА КОИ ЧИНАТ БРДО ПАРИ – шампањот и сирењето пристигнуваат од Тоскана, а од цеца МЕГА ПОДАРОК!

Анастасија и Немања пред Бог се венчаа пред еден месец во Србија во манастирот Рајиновац, а во блиска иднина следуваат уште две прослави. Имено...
Познати

НИ АНАСТАСИЈА НЕ ГО ОЧЕКУВАЛА ОВОЈ ОДГОВОР ОД МАЈКА Ѝ: Цеца ја запрашаа дали ќе има голема свадба во семејството до крајот на годината, одговорот издаде сè

Анастасија, поранешна Ражнатовиќ, сега Гудељ, застана на „лудиот камен“ со познатиот фудбалер Немања Гудељ. Светлана Цеца Ражнатовиќ...
Познати

Немања Гудељ има безброј тетоважи, но оваа му е посебна: На уште еден начин ја докажа љубовта кон Анастасија (ФОТО)

Познато е дека фудбалерот Немања Гудељ и пејачката Анастасија Ражнатовиќ веќе подолго време уживаат во љубовта, а сега на површина...
Македонија

ФУДБАЛЕРОТ КУПИЛ КУЌА НА МОРЕ – тука Анастасија и Немања ќе го продолжат заедничкиот живот по тајниот брак

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ по свадбата, наскоро ќе се преселат во нов дом. Бидејќи Гудељ кариерата...
Познати

АНАСТАСИЈА СО УШТЕ ЕДНА ПРОМЕНА ПО ТАЈНАТА ВЕНЧАВКА – пејачката тајно го направи ова, а Цеца мораше да ја правда во медиумите (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ пред неколку дена тајно се заколнаа на вечна љубов пред Бога. Анастасија...
Познати

НА ДЕНОТ КОГА ОБЈАВИЈА ОД ЦРКВАТА ИМ БИЛО ЗАБРАНЕТО ДА СЕ ВЕНЧААТ – еве кога точно се заколнале пред Бога Анастасија и Немања, никој не дознал порано поради ова!

Пред два дена како бомба одекна во јавноста веста дека се омажила ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија со фудбалерот Немања...
Познати

АНАСТАСИЈА И НЕМАЊА НЕ СЕ ВЕНЧАЛЕ ВЧЕРА, ТУКУ ПРЕД ТРИ НЕДЕЛИ – доказот е јасен како ден, никој не го забележа ова со денови (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ и фудбалерот Немања Гудељ застанаа на „лудиот камен“. Имено тие судбоносното „ДА“ го изговорија...
Познати

ВРТОГЛАВА СУМА НА ПАРИ ЗА БУРМИТЕ И ФУСТАНОТ – тајната венчавка на Анастасија и Немања „скапо“ го чинеше парот (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ му го кажа судбоносното „да“ на својот избраник, фудбалерот Немања Гудељ. Иако многумина се‘ уште зборуваат...
Познати

НЕМАЊА ГУДЕЉ НЕ МОЖЕШЕ ДА СЕ ВОЗДРЖИ – ги откри убавите вести, а Анастасија солзите не можеше да ги запре од радост (ФОТО)

За семејството Гудељ, 2023 година е секако една од најтурбулентните што ги доживеале досега. Сведоци сме на тешките моменти кога Немања...