среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ПОРАНЕШНИОТ НА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ СТАНА ТАТКО – името на ќеркичката намерно се крие од јавноста, кога ќе го дознае ќерката на Цеца нема да и биде добро

ПОРАНЕШНИОТ НА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ СТАНА ТАТКО – името на ќеркичката намерно се крие од јавноста, кога ќе го дознае ќерката на Цеца нема да и биде добро

Поранешното момче на Анастасија Ражнатовиќ, младиот бизнисмен Ѓорѓе Кулиќ стана татко.

Младиот бизнисмен од Нови Сад и неговата сопруга Мила добија ќерка.

Таа беше бремена и на нивната венчавка, што се знаеше дека наскоро пристигнува и бебето во нивниот дом.

Таа се породила вчера во Америка, а името засега го кријат далеку од очите на јавноста, додека дел од српските медиуми пишуваат дека тоа е така, бидејќи на Анастасија нема да и се допадне кога ќе го слушне.

Инаку поранешниот на Анастасија во САД има фирма која се занимава со транспорт на роба со камиони.

Тој се ожени после година и половина откако раскина со ќерката на Цеца со која едно време живееја и заедно.

По нивното раскинување него го поврзуваа со неколку познати девојки, но тој ја потврдил врската само со сегашната сопруга.

Најнови вести