бехтел

Пронајдени се 10 резултати на тема „бехтел“
Вести

Николоски: Груби и Ковачевски се обврзале да го изменат законот за работни односи, во спротивно на Бехтел ќе им исплаќаат пенали од стотина милиони евра

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски ексклузивно во гостување во Тема на денот во централниот дневник на ТВ Сител откри...