богдана родиќ

Пронајдени се 64 резултати на тема „богдана родиќ“
Познати

Вељко и прати на Цеца приватна фотографија што прави со трудната Богдана во карантин, па пејачката не издржа- ја сподели со сите

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ наскоро треба да стане татко по прв пат, а радоста за тоа не ја крие ниту неговата мајка која ќе стане...
Познати

Ќе подзинете кога ќе дознаете кој ќе го чува бебето на Вељко и Богдана- снаата не сака да плаќа дадилка, на оваа личност најмногу и верува

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана ужива во бременоста, а сите се грижат за неа посебно нејзината свекрва Цеца која едвај чека да...
Познати

Богдана Родиќ се омажи богато, но кога ќе видите како живеат нејзините сестри се ќе ви стане јасно- овие фотографии ќе ви го поматат умот

Снаата на Цеца Богдана Родиќ и сопруга на боксерот Вељко Ражнатовиќ медиумите често ја опишуваат како една од најубавите сопруги на...
Познати

Вељко ја изненади Богдана среде кафеана на зимување, а потоа ја запеа оваа емотивна песна- поводот разнежни многу фанови (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ (23) во моментов ужива на Копаоник со бремената сопруга Богдана Родиќ (24) каде прославуваат и три години од својата љубовна...
Познати

Фотографирана во четвртиот месец од бременоста- еве со кого го поминува времето Богдана Родиќ додека го нема Вељко (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ никако да излезе од центарот на вниманието. Овој пат таа беше на кафе со својата сестра Бојана па таа веднаш...
Познати

Вреди цело богатство, а таа не работи за да и го купи: Цеца доби несекојдневен подарок од снаата Богдана Родиќ (ФОТО)

Богдана успеа со еден несекојдневен подарок да ја воодушеви својата свекрва, која не издржа да не се пофали на социјалните мрежи, нарекувајќи...
Познати

Нивниот однос откако се омажи нејзината ќерка веќе го дознаа сите- еве што им порача мајката на Богдана на Цеца и Вељко

Даниела Родиќ мајката на Богдана Ражнатовиќ која од неодамна и стана снаа на Цеца наскоро ќе стане баба заедно со фолк ѕвездата. Српските...
Познати

Бремената снаа на Цеца веќе ги постави правилата во домот: Му го зема телефонот на сопругот и еве што направи на неговиот Инстаграм (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана избегнува да се експонира во јавноста како и на социјалните мрежи, меѓутоа сега таа направи отстапка...
Познати

Снаата на Цеца е вистинска домаќинка- кога ќе дознаете што прво направи Богдана по свадбата ќе ви стане јасно каква жена земал Вељко

Богдана Родиќ и Вељко Ражнатовиќ пред десетина дена се заколнаа на вечна љубов на нивната венчавка која јавноста ја нарече свадба на...
Познати

Во домот на снаата на Цеца по големата свадба се слави и денес- на оваа прослава сигурно ќе сака да дојде и Цеца (ФОТО)

Ниту недела дена по свадбата на деценијата и веселбата во домот на семејството Родиќ тие не престануваат да слават. Имено како што пишуваат...
Познати

За нивниот однос зборува целиот регион- Вељко и пред свадбата не можел да се помири со една работа во врска со мајката на Богдана (ФОТО)

За свадбата на деценијата веќе се зборува со денови иако таа заврши во неделата со крунисување на долгогодишната врска помеѓу Вељко...
Познати

Сите зборуваа за венчаницата на Богдана, но никој не ги забележа нејзините обувки: Избраничката на Вељко направи ваков избор! (ФОТО)

Јавноста беше сведок на свадбата на векот која што овој викенд се одржа во Белград помеѓу Богдана Родиќ и Вељко Ражнатовиќ. Како што...
Познати

Започна прославата во ресторанот- Богдана невеста како од бајките, 500-те гости гледаа во нејзиниот фустан и длабоко деколте (ФОТО)

Попладнево Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана Родиќ се заколнаа на вечна љубов во светиот храм Свети Сава. По ова парот се...
Познати

Трета невеста во истата венчаница: По Цеца пред Богдана и оваа жена го има носено истиот невестински фустан кој е стар 24 години (ФОТО)

Како бомба одекна веста дека Богдана ќе го носи истиот венчален фустан за време на црковната венчавка кој го носела пејачката Цеце која...
Познати

Сите гледаа во комбинацијата на Цеца, но кога се појави во овој фустан мајката на Богдана ги прекрши правилата (ФОТО)

Откако сите погледи денеска беа свртени кон пејачката Цеца Ражнатовиќ која буквално блеска на свадбата на својот син Вељко Ражнатовиќ,...
Познати

Избегната трагедија на свадбата на Вељко и Богдана: Бабата на невестата сакаше да се поздрави со Цеца па доживеа немил настан (ВИДЕО)

Свадбата на деценијата веќе е во полн ек а сватовите ја земаа невестата од родниот Титл. И додека Вељко пристигна утрово по невестата...
Познати

Богдана пристигна во родниот дом- овој скапоцен детаљ на нејзината глава ниту Цеца го немаше на нејзината свадба (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска го жени синот Вељко Ражнатовиќ со неговата избраничка Богдана Родиќ. Младиот пар штом дозна дека очекува...
Познати

Ова е куќата која Богдана ја доби во миразот- утре Цеца тука ќе биде пречекана во раскош, а потоа Вељко во неа ќе ги всели своите кучиња

Утре јавноста со нетрпение ја очекува свадбата на деценијата која ќе се случи помеѓу синот на Цеца и Богдана Родиќ. Таа во својот мираз...