богдана родиќ

Пронајдени се 64 резултати на тема „богдана родиќ“
Познати

Вељко тајно ја сликаше Богдана – еве како изгледа во петтиот месец од бременоста, стомакот „нагло“ и порасна (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ не крие дека ужива во улогата на татко и сопруг, и често на социјалните мрежи споделува интимни моменти од дома,...
Познати

Снаата на Цеца каква што не сте ја виделе – во бела комбинација и насмевка од милион долари во прегратки на оваа личност (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана Родиќ ретко ја гледаме во јавноста, а сега блесна на прославата на првиот роденден на нејзиниот...
Познати

Семејството Родиќ ја реновираше куќата од темел – луксузни лустери насекаде, овие детали ги има како кај Цеца на Дедиње, повеќе ништо не е исто! (ФОТО)

Богдана Родиќ, сопругата на Вељко Ражнатовиќ како и нејзината сестра Бојана, партнерката на Мирко Шијан пред да се омажат живееја во...
Познати

ХАОС ВО ДОМОТ ВО ТИТЕЛ – трите сестри веднаш пристигнаа дома, нивниот татко итно пренесен во болница, Цеца и Гоца ги чуваат внуците!

Како бомба одекна веста дека Богдан Родиќ, татко на снаата на Цеца Ражнатовиќ, Богдана Родиќ, но и на Гоца Божиновска, Бојана Родиќ бил...
Познати

Вељко Ражнатовиќ проговори за проширување на семејството: Тој е типичен Србин, а со оваа изјава ги повика сите на истото

Боксерот и син на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ вели дека планира проширување на семејството со Богдана Родиќ. „Работиме на тоа....
Познати

На овој ден на Цеца и се промени животот: Се огласи Вељко, со фановите ја сподели најрадосната вест- се слави во вилата на Дедиње (ФОТО)

Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ пред една година го кажале судбоносното “да“, со што Богдана добила презиме Ражнатовиќ. Во текот на...
Познати

Се појави пред 9 години во познатата емисија и изгледаше брутално- Богдана Родиќ ваква ни родената мајка не би ја познала (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана иако денеска иако позната и следена од медиумите, сепак во минатото била обична и непозната девојка...
Познати

Мајката и сестрата на Богдана Родиќ заминаа на луксузен одмор на кој не оди ниту Цеца- оваа дестинација е вистински рај (ФОТО)

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ заедно со нејзината мајка заминаа на заслужен одмор далеку од Србија. Имено Наташа Родиќ заедно со нејзината...
Познати

Цеца ќе фрли брдо пари: Вељко отвора сопствен бизнис на село, поучен од семејството на Богдана ќе прави цело богатство

Младиот боксер и син на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, Вељко, на 3 јуни годинава стана татко. Иако има само 23 години, оваа важна улога...
Познати

Се соблекоа сестрите Родиќ: Фановите се фатија за глава кога видоа како изгледа Богдана во танга два месеци по породувањето (ФОТО)

Богдана Ражнатовиќ сопругата на синот на Цеца Вељко Ражнатовиќ и нејзината сестра Бојана Родиќ денеска уживаа на базен. Двете сестри...
Познати

Бабата на Богдана откри долго чувана тајна од вилата на Цеца, а потоа си ја отвори душата за односот на Вељко кон нејзиното семејство!

Бабата на Богдана Родиќ во едно свое интервју за српските медиуми откри несекојдневни детали од вилата на Цеца каде е мажена нејзината...
Познати

Ќе ви се заврти во паметот кога ќе видите како изгледа Богдана 7 недели по породувањето- оваа глетка е нереална (ФОТО)

Снаата на пејачката Цеца Ражнатовиќ пред само месец и половина стана мајка, а од тогаш до денес само неколку пати е видена во јавноста. Таа...
Познати

„Машала“: Сестрата на Богдана Родиќ се соблече во бикини, фановите не знаеја каде да гледаат, особено едно место ги хипнотизираше

Девојката на Мирко Шијан, Бојана Родиќ ретко со фановите на Инстаграм ги дели моментите од својот секојдневен живот. Исклучок беше овој...
Познати

Мајката на Богдана речиси се онесвестила кога ги дознала резултатите на ќерката и нејзиното бебе откако се тестираа од коронавирус

Откако целиот Балкан дозна дека Светлана Цеца Ражнатовиќ е позитивна на коронавирусот заедно со својот син, денеска српските медиуми...
Познати

Цеца ја донесе и последната одлука во врска со внукот- Богдана веднаш прифатила да ја породи овој човек, еве и кога (ФОТО)

Снаата на Светлана Цеца Ражнатовиќ треба да се породи за неколку денови, пренесуваат српските медиуми. Имено датумот за царскиот рез...