петок, 24. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

„Машала“: Сестрата на Богдана Родиќ се соблече во бикини, фановите не знаеја каде да гледаат, особено едно место ги хипнотизираше

„Машала“: Сестрата на Богдана Родиќ се соблече во бикини, фановите не знаеја каде да гледаат, особено едно место ги хипнотизираше

Девојката на Мирко Шијан, Бојана Родиќ ретко со фановите на Инстаграм ги дели моментите од својот секојдневен живот.

Исклучок беше овој пат кога сестрата на Богдана Родиќ сподели фотографија на својот Инстаграм која направи вистински хаос.

Имено таа сподели фотографија во бикини, но еден друг детаљ направи вистински бум на социјалните мрежи.

Фановите се изненадија што таа е без шминка на себе, но и дека изгледа тип топ иако не е средена за на плажа.богда

Најнови вести