бикини

Пронајдени се 198 резултати на тема „бикини“
Познати

ГИ РАШИРИ НОЗЕТЕ, ПА ЗАБОРАВИ ДЕКА ТАНГАТА НЕ Е НАМЕНЕТА ЗА ТОА – ќе ви застане здивот кога ќе ја видите оваа поза на раширени нозе на Карлеуша

Поп пејачката Јелена Карлеуша во моментов ужива во Дубаи, а во таа прилика гордо го покажа своето тело и линија која ја довела до совршенство. Таа...
Познати

КРВТА НЕ Е ВОДА – се соблече мајката на Станија, кога ќе ја видите како изгледа во бикини на 60 години и вас ќе ви се помати во умот (ФОТО)

Српската старлета Станија Добројевиќ последниве денови е во центарот на вниманието поради скандалот во која е вмешана токму таа. Станува...
Познати

ЗАБОРАВЕТЕ ЈА ОВАА ЈОВАНА ЈЕРЕМИЌ ОД ПРЕД МАЛИТЕ ЕКРАНИ – водителката во бикини со минијатурна танга и деколте кое ќе се прославеше со мало невнимание (ВИДЕО)

Eдна од најпознатите водителки во регонот Јована Јеремиќ реши да се одмори неколку дена и да замине во Црна Гора. Таа ги забавуваше гостите...
Познати

ДОЛЕ ГИ РАШИРИ НОЗЕТЕ, ГОРЕ ГИ СТИСНА ГРАДИТЕ – ваков крупен кадар на Милица Дабовиќ во бикини чудо е како не е избришан од Инстаграм (ФОТО)

Милица Дабовиќ, кошаркарката која неодамна отвори профил на страницата за возрасни „Онли Фанс“, повторно направи хаос на социјалните...
Познати

„Дами и господа ова е мајка на три деца“ – поранешната на Дарко Лазиќ непрепознатлива во бикини кое едвај и ги собра градите, а на раката „ситница“ од 28.000 евра!

Пејачката Ана Севиќ летните денови ги поминува во Црна Гора каде ужива до максимум, а со новите фотографии и тоа како предизвика бура...
Познати

СЕРИОЗНА КОНКУРЕНЦИЈА НА ЦЕЦА: Се соблече во бикини идната свекрва на Анастасија, од глетката ќе ви се помати во умот – вакво тело за тие години? (ФОТО)

Фудбалерот на Севилја Немања Гудељ неодамна ја сврши ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, а за тој настан се зборува со денови во...
Познати

СРПСКАТА ПЕЈАЧКА ФРЛИ 100 ИЛЈАДИ ЕВРА ЗА ЛИПОСУКЦИЈА – кога ќе видите како изгледа на плажа ќе подзинете, „ох Боже, таа изгледа како да се топи“ (ФОТО)

Пејачката Стојанка Новаковиќ Стоја како што пишуваа српските медиуми направила сипосукција како би се решила од вишокот на колограмите. Операцијата...
Познати

Бикини од кое се наѕираа бујните гради – ќерката на Харис Џиновиќ облече „храбар“ костим за капење среде преполната плажа (ФОТО)

Ќерката на легендарниот српски пејач Харис Џиновиќ ужива на плажа во Црна Гора. Екипата на српски „Телеграф“ ја улови токму во моментите...
Вести

ВО ОВОЈ МАКЕДОНСКИ ГРАД ЗАБРАНА ЗА ШЕТАЊЕ ПО БИКИНИ – на удар се и мажите кои не смее да се шетаат низ центар само по шорцеви за капење!

Граѓаните во иднина нема да може да шетаат по бикини низ централното шеталиште на Струга. Општина Струга соопшти дека во текот на туристичката...
Познати

НЕМА ДА ЗНАЕТЕ КАДЕ ДА ГЛЕДАТЕ – Александра Пријовиќ објави фотографија со мајка и во бикини, глетката не е за тие со слабо срце (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ своето слободно време го поминува со својата мајка со која е многу поврзана. Нејзината мајка редовно...
Познати

СЕ СОБЛЕЧЕ ВО БИКИНИ ПРВПАТ ПО ТЕШКАТА ОПЕРАЦИЈА – кога ќе видите како изгледа Весна Змијанац нема да ви биде добро, особено градите ќе ве хипнотизираат

Српската фолк пејачка Весна Змијанац (66) пред неколку месец беше оперирана поради проблеми со срцето и и беше вграден стент, а нејзината...
Познати

Ги расони мажите, но и ја пробуди нивната фантазија – Беквалац облече претесно бикини, а кога ќе дознаат жените како ослабела пред летото веднаш ќе се фатат за работа! (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац со своите објави кога и да позира во бикини предизвикува општ хаос во медиумите, но и социјалните мрежи. Истото...
Познати

СНААТА НА ЃОКОВИЌ „ГРМИ“ ВО БИКИНИ – се породи пред само три месеци, а кога ќе прочитате како ја довела линијата до совршенство ќе се фатите за работа!

Снаата на Новак Ѓоковиќ, Сашка Веселинов се породи на 22 март оваа година и на свет го донесе синот Александар. Таа по породувањето започна...
Познати

ЌЕ ТРИЕТЕ ОЧИ КОГА ЌЕ ВИДИТЕ КАКО ИЗГЛЕДА – објавена снимка од Александра Пријовиќ во бикини, вакво тело посакува секоја девојка на тие години (ВИДЕО)

Српската пејачка Александра Пријовиќ реди успеси како на професионален, така и на приватен план. Таа неодамна го промовираше својот...
Познати

МОМЦИТЕ СЕ ПРЕПОТУВААТ – водителката во бикини хипнотизира, 6.4 милионите следбеници го зумираа овој долен дел од телото (ФОТО)

Атрактивната аргентинска водителка Марија Сол Перез покрај телевизиската кариера важи и за една од многу познатите Инстаграм убавици...
Познати

Како ли му е на фотографот кој ја сликал Дара Бубамара – силиконите на пејачката поголеми од главата, за да ја посети оваа плажа искеширала 25 илјади евра (ФОТО)

Српската пејачка Дара Бубамара ги спакува куферите и замина далеку од Балканот. Имено таа заедно со своите соработници заминала за...
Познати

Сенидах ќе ви го помати умот во бикини – пејачката се соблече среде овие студени денови, а сите гледаа во природните гради кои хипнотизираат (ФОТО)

Познатата пејачка Сенидах од време на време на социјалните мрежи знае да објави некоја провокативна фотографија и со тоа да ги почести...