четврток, 9. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

Дара Бубамара едвај ги собра градите во мини бикини, пејачката провоцира разголена (ФОТО)

Дара Бубамара едвај ги собра градите во мини бикини, пејачката провоцира разголена (ФОТО)

Дара Бубамара ги искористи слободните денови меѓу настапите за да отпатува на грчки остров.

Имено, Дара летните денови ги поминува на Миконос, од каде редовно објавува фотографии на Инстаграм.

Нејзината последна објава привлече големо внимание.

Таа позираше во провокативно бикини кое ги истакна сите нејзини атрибути, а до израз дојдоа нејзините бујни силиконски гради кои неодамна ги зголеми со хируршка процедура, а го покажа и долниот дел од танга од костимот за капење.

Бидејќи постојано е мета на критики поради премногу фотошоп, Дара овој пат многумина велат дека ја стеснила половината и ги истакнала задникот и бујното деколте.

Најнови вести