среда, 8. ноември 2023. Вести денес: 0
home Познати

ЗАБОРАВЕТЕ ЈА ОВАА ЈОВАНА ЈЕРЕМИЌ ОД ПРЕД МАЛИТЕ ЕКРАНИ – водителката во бикини со минијатурна танга и деколте кое ќе се прославеше со мало невнимание (ВИДЕО)

ЗАБОРАВЕТЕ ЈА ОВАА ЈОВАНА ЈЕРЕМИЌ ОД ПРЕД МАЛИТЕ ЕКРАНИ – водителката во бикини со минијатурна танга и деколте кое ќе се прославеше со мало невнимание (ВИДЕО)

Eдна од најпознатите водителки во регонот Јована Јеремиќ реши да се одмори неколку дена и да замине во Црна Гора.

Таа ги забавуваше гостите во барот на плажа по танга костим за капење.

Гостите беа воодушевени и од изгледот на Јована и од пејачките способности.

Сепак во она што највеќе гледаа сите беше нејзиното црно бикини со истакната танга и деколте.

 

Најнови вести